Pyžama jako stylová součást šatníku. Spěte doslova v bavlnce

Pyžama jako stylová součást šatníku. Spěte doslova v bavlnce
Pyžama jako stylová součást šatníku. Spěte doslova v bavlnce

Chcete udělat ženě radost? Měli byste jí koupit pyžamo. Mnozí pánové sice upřednostňují šperky, ale kdo by chtěl dnes stát hodiny ve frontě u Pandory, která u žen jednoznačně vede? Pánové, ženě uděláte radost i něčím jiným, nemusíte sahat hned po špercích, ale co třeba sáhnout právě po pyžamech? Ženy sice milují spát ve vašich tričkách, ale ne vždy je tričko vhodné a pohodlné. Navíc dnes v obchodech koupíte tolik skvělých pyžam, po nichž ženy touží, že vás rozhodně odměna nemine.  

Ženy milují pyžama stejně jako teplé ponožky a hrnek horké čokolády. Pyžama jsou typicky noční oděv, který nejen, že nosí v pohodlí domova, ale také si ho berou na dovolené či na prodloužené víkendy k rodině. Bohužel jsou dnes pyžama poměrně drahé, a tak ženy po nich nesahají hned, i když by chtěly. Pokud tedy, pánové, hledáte dárek pro ženu, mrkněte se na její velikost do šatníku a na základě toho vyberte pyžamo, které si žena zamiluje.  

Flanelová pyžama v kostkovaném vzoru jsou hitem 

Vzpomínáte si na typicky americké vánoční filmy, kde se nosí pyžama skládající se z kalhot a vrchního dílu podobajícímu se košili? Přesně taková pyžama se nosí. Jsou to teplá pyžama kostkovaného vzoru, která jsou vyrobená z flanelového materiálu. Jsou dlouhá a teplá, tudíž během zimy perfektně zahřejí.  

Zakoupit je můžete nejen v klasických obchodech s oblečením, ale také v prodejnách čistě se spodním prádlem.  

Sametová krátká pyžamka pro letní večery 

Ženy samozřejmě milují i eleganci a chtějí se cítit žensky i v noci. K tomu slouží krásná jemná sametová pyžamka, která jsou obvykle krátká a jsou ideální pro letní večery a následné noci. Flanelová pyžamka se skládají z kraťásků a nátělníku s úzkými ramínky, jsou obvykle zkrášlené krajkou, což dělá ze sametového pyžamka naprostý unikát.  

Textilní obyčejná pyžamka nikdy neomrzí 

A samozřejmě ani s klasickými pyžamky z textilu s vtipným nápisem na tričku neurazíte. Jsou to ležérní pyžamka, která jsou příjemná a dobře se v nich spí.