Neopovrhujte růžovou aneb co růžového se vyplatí mít v šatníku?

Neopovrhujte růžovou aneb co růžového se vyplatí mít v šatníku?
Neopovrhujte růžovou aneb co růžového se vyplatí mít v šatníku?

Při nakupování se nejčastěji zaměřujeme na neutrální barevné kombinace. Ženy zkrátka milují neutrální barevné kombinace, jelikož je umí snadno kombinovat a nemusí se bát, že by udělaly nějaký módní přešlap. Je ale velká škoda, že se ženy zaměřují na neutrální barevné kombinace a vyhýbají se barvám. Ženy by své šatníky měly trochu zpestřit, to jim ostatně říká také móda, která na pulty obchodů přinesla barevnější kousky, konkrétně kousky v barvě královsky modré a také hořčicově žluté. Neopovrhujte ani růžovou, i takové kousky se vyplatí v šatníku mít.  

Jen růžová to může být! Tak se zpívá v jedné známé písničce, kterou zná jistě naprosto každý z nás. V současné době jsou bohužel ženy toho názoru, že růžovou barvu nosí jen teenageři, kteří se chtějí podobat Barbie od Mattela. Jiné ženy jsou zase toho názoru, že růžovou barvu nosí jenom blondýnky, protože jim zkrátka přistanou, ale růžová je barva, jež mohou nosit i dámy snědší barvy pleti nebo brunetky. Jen musí vědět, jaký odstín jim sluší.  

Než si prozradíme, jaké konkrétní růžové kousky se vyplatí mít v šatníku, je nutné zmínit, že investovat bychom měli také do růžových rtěnek, které krásně zvýrazní rty. Nyní však ke konkrétním kouskům.  

Kabelky 

Výrazně růžové kabelky se dnes nosí, pokud jsou navíc se zlatým lemováním nebo se zlatým popruhem, máte vyhráno a kupujete opravdu moderní kousek, který se snadno kombinuje například s černými, bílými, ale také žlutými kousky. Pokud si pořídíte sytě růžovou kabelku se zlatým lemováním, dejte si pozor, abyste ji nekombinovali se stříbrnými prvky.  

Skládané sukně 

Skládané sukně jsou dalším kouskem, který byste neměli postrádat. Pokud jsou navíc do pasu a mají kapsy, máte vyhráno a můžete tento kousek nosit i na běžné nošení, do kina nebo do kavárny. Pokud si ke skládané sukni vezmete hezkou halenku, můžete si ji vzít i do divadla či do jiné kulturní instituce.