Kde seženete nejkrásnější šaty na mejdan?

Kde seženete nejkrásnější šaty na mejdan?
Kde seženete nejkrásnější šaty na mejdan?

Sice oslavy konce roku a oslavy začátku roku jsou už dávno za námi, to však neznamená, že tím pádem skončily všechny atraktivní mejdany. Mnohé mejdany se teprve budou konat, a tak je třeba se na to připravit. Na mejdanech nebo na nejrůznějších večírcích musíte především ohromit a oslnit, to je ze všeho nejdůležitější. Jak ale zaujmete na první pohled? Svou roli hrají bezesporu šaty, které máte na sobě. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Prozraďme si proto tipy na to, kde seženete ty nejkrásnější šaty, jaké si na večírek vůbec můžete obléknout.  

Mnohé ženy vsází na černou, ale nemusí se v tomto případě sázet na černou. I když v ní žena zaujme, pravdou je, že zaujme i v pestřejších tónech. Zbořte proto předsudky a zaujměte v hravých, zbrusu nových šatech! Při výběru pečlivě sledujte především jejich střih, délku a samozřejmě také materiál. Obecně u večírkových šatů platí, že by měly být pevnější, přesto by v nich neměla jít vidět žádná nedokonalosti.  

Co se týče délky večírkových šatů, platí, že by měly být dlouhé alespoň po kolena, abyste nevypadala levně, přesto ani ne jako konzerva. Důraz by se měl klást především na pas, nebojte se proto pásku. A stejně tak zvýrazněte poprsí, ovšem dbejte na to, aby to nebylo přehnané.  

Kde mají perfektní šaty právě pro vás? 

Nemáte zájem o to, abyste hodiny trávili v obchodním centru vybíráním dokonalých šatů na blížící se mejdan? Máme pro vás seznam značek, které aktuálně nabízí opravdu atraktivní kousky! Buď si je můžete v obchodech rovnou vytipovat a zamířit jen do konkrétních obchodů, nebo využijte e-shopy, díky nimž je nakupování rozhodně pohodlnější a není to taková otrava. Navíc při nakupování na internetu většinou nechybí velikosti a nabídka je krapet atraktivnější, větší – jednotlivé kousky jsou mnohdy i levnější.  

Značky, které nabízí atraktivní večírkové šaty 

  • Lindex 
  • Mango 
  • Cellbes 
  • C&A