Jaké boty až do jara nesundáme?

Jaké boty až do jara nesundáme?
Jaké boty až do jara nesundáme?

Umíte si představit chodit během zimy v sandálech nebo žabkách? To je naprosto šílená představa, kterou naštěstí nejsme nuceni realizovat, jelikož jsou obchody plné naprosto skvělých kousků. Mezi jednotlivými kousky najdeme především zajímavou obuv, která nás ochrání i během chladných, zimních dnů. Jelikož zima udeřila už opravdu citelně a znatelně, nabízí se otázka, jaké boty zařadit do naší sbírky, abychom neumrzli?  

Pokud bychom se měli pozastavit nad aktuálními zimními trendy, řekli bychom, že existují kousky, které, když si nyní koupíme, tak je do jara nesundáme. Ovšem ani mnohé nákupní maniačky si nejsou plně vědomy toho, o jaké boty se konkrétně jedná. Proto si prozraďme pár kousků, které patří do botníku a které vynosíme zejména během nadcházející zimy.  

Biker boots na jedné straně 

Mezi nejžhavější boty letošní zimy patří bezesporu takzvané biker boots, což jsou boty, které ne všem ženám jsou sympatické. Vyznačují se hrubou, mohutnou podrážkou. V obchodech na ně narazíte poměrně hodně, většinou má bota platformu nebo sloupový podpatek. Vždy však mají boty šněrování a mnohdy bývají ozdobeny i výraznými přezkami. Většinou jsou k dostání v černé barvě, ale najít je můžete i v khaki odstínu, ve vínové nebo v bílé barvě.  

Zimní outfity s biker boots vypadají opravdu neotřele a jedinečně, hodí se dokonce i k elegantním sukním nebo šatům. Jak jsme však zmínili, ne všechny ženy jsou jejich zastáncem.  

Elegantní kozačky na straně druhé 

Na druhé straně barikády se proto najdou elegantní kozačky, které se však letos nosí zásadně pod kolena a nikoli nad kolena, jak tomu bylo v uplynulých letech. Pokud se žena chce opravdu stylově obléknout, ale nemá v lásce trochu tvrdší styl v podobě biker boots, sáhne po kozačkách, které jsou nestárnoucí klasikou a se kterými nikdy neuděláme chybu.  

Kozačky se opět hodí takřka ke všemu, zahřejí nás až do příchodu jara, kdy konečně roztaje sněhově bílá přikrývka.