Co o vás prozrazuje váš šatník?

Co o vás prozrazuje váš šatník?
Co o vás prozrazuje váš šatník?

Šaty dělají člověka. To je zkrátka starý známý fakt. Je však velká škoda, že řada lidí si to neuvědomuje a nosí prakticky všechno, co jim přijde pod ruku. Pokud patříte k lidem, kteří si moc dobře uvědomují, že šaty dělají člověka, pak si na tom, co oblékáte, dáváte záležet. Chcete přece jen působit hezky, přitažlivě, chcete se v daném oblečení cítit sebevědomě nebo ne?  

Oblečení má zkrátka vliv na naše prožívání, na to, jak se cítíme. Je proto velice důležité náš šatník pravidelně probírat a nechávat si v něm jen kousky, které jsou totožné s naší osobností a s naším osobitým stylem. Pokud si necháte některé kousky ve vašem šatníku, pak z nich lze vydedukovat, jaká osobnost jste. Pojďme si prozradit, co o vás váš šatník prozrazuje.  

Necháváte si v šatníku naprosto všechno, i když to nenosíte? 

Pokud si necháváte ve svém šatníku kousky, které však nenosíte už pár let, pak lpíte pravděpodobně na své minulosti nebo na nesplněných snech, kterých se zkrátka nechcete vzdát. Jestliže se tohoto chcete zbavit, pak byste měli vyřadit všechno, co vám nepadne, co je obnošené nebo co jste neměli minimálně rok na sobě.  

Nosíte jen neutrální kousky? 

Řada lidí se bojí nosit barevné kousky s doplňky. Pokud je to i vás problém, pokud nosíte především neutrální kousky, pravděpodobně neustále řešíte, kým byste mohla v současné době být, nikoli kým vlastně aktuálně jste. Jste spíše konzervativní typ, který má zajeté stereotypy a těch se drží. Zkuste proto z těchto stereotypů trochu vymanit.  

Oblékáte se neúměrně svému věku? 

Pokud je váš šatník příliš mladistvý na váš věk nebo je naopak příliš usedlý na váš věk, je to opět problém. Pravděpodobně nejste spokojení sami se sebou, nevychází vám oblékat se tak, jak byste se oblékat měli. V této chvíli vám pomůže jedna věc, a sice nasazení vašeho osobitého stylu, který preferujete vy. Vymaňte se z módních trendů.