Česko je plné wellness pobytů – který je ten nej?

wellness
wellness

Každý si jednou za čas zaslouží odpočinek. Kde jinde však dokonale relaxovat, když ne na wellness pobytu, který je pro to jako dělaný! Wellness pobyty jsou čím dál více oblíbenější, protože představují zaručenou relaxaci, která je přesně to, po čem velká většina lidí touží. Pro mnohé je to ten nejlepší dárek, který mu k narozeninám můžete věnovat, pro jiné je to nejlepší strávení volného víkendu po náročném pracovním týdnu. Ještě, že takových nabídek a slev pro krásné wellness pobyty je v Česku habaděj! Stačí si jenom vybrat z těch nejlepších resortů.

• Zámek Kamenný Dvůr

K jedněm nejlepším a nejromantičtějším wellness pobytům patří rozhodně i ten, který strávíte na zámku Kamenný Dvůr. Aktuálně tento pobyt najdete i na internetovém webu slevomat.cz, kde se nabízí přibližně za necelé dva tisíce pro dvě osoby na dva dny (tedy na jednu noc). Najdete tu však i vyšší ceny pro delší pobyty, proto je jen na vás, jak dlouho chcete na takovém pobytu být. Na tomto zámku se dočkáte naprosto fenomenálního wellness, ale mimo tento odpočinek se o vás postarají i mistři kuchaři, kteří tu vaří výtečně. Tento pobyt je zde hodnocen na čtyři a půl hvězdičky z pěti.

• Beskydy

Jednou z nejlepších wellness pobytů jsou rozhodně i Beskydy, které se řadí mimo jiné k nejvíce navštěvované přírodní oblasti během celého roku. Nicméně v Beskydech najdete i krásný wellness relax, a to v Relax hotelu Valaška. I tento pobyt se aktuálně nabízí na slevomatu v mnoha různých podobách zhruba za tři a půl tisíce. Při tomto pobytu pro vás budou připraveny příjemné pokoje, které mají svou vlastní koupelnu a vlastní toaletu. Je zde i připojení k Wi-Fi a v oddelení wellness najdete nejen sauny a bazény, ale také i vířivku. Pobyt je stejně hodnocen, tedy na čtyři a půl hvězdičky z pěti. Obvykle se zde pobyt nabízí pro dva a je tu také možnost půjčit si kola nebo hrát minigolf.