Stárnutí pokožky vyřeší endomagnetická terapie Mantis

Stárnutí pokožky
Stárnutí pokožky

S postupem času všichni řešíme stárnutí pokožky. A právě pomocí pulzní endomagnetické terapie Mantis, která se zabývá i modelaci postavy, řešením bolestí svalů a kloubů, i antioxidačním působením na naše tělo, vám může pomoci nový unikátní přístroj Mantis MR, který k nám exklusivně přináší klinika Mediestetik. Nejnovější neinvazivní metodu péče o pokožku nejen obličeje, ale i těla. Pomocí endomasáže a aktivního pulsního magnetického pole je dosahováno skvělých výsledků. Je zlepšován vnitřní metabolismus tkání, stimulován imunitní systém a podporována je i regenerace pojivové tkáně a svalů.

Vakuová endomasáž kombinuje vakuové ošetření pokožky a masáž pomocí otočných válců. Aktivuje mikrocirkulaci a otevírá lymfatické kanály. Dochází k obnově osmotické výměny, okysličování tkání a stimulaci fibroblastů.

Pulsní magnetické pole

Pulzní magnetické pole s využitím nízkofrekvenčního rozsahu magnetického pole stimuluje buněčné membrány, iontovou výměnu a buňky lépe absorbují potřebné živiny. Uvnitř buněk je lépe vytvářen ATP, tedy základní výživa buňky dodávající energii. Na ošetřené tkáni se ihned po ošetření zvyšuje průtoku krve, stimulace fibroblastů, významný tonizující a posilující účinek na tkáně. Podpořená látková výměna pomáhá vyplavovat toxické látky do ledvin a dalších orgánů k jejich odstranění a dodává tkáním potřený kyslík.

Díky dvojímu mechanismu působení při ošetření má procedura ohromující výsledky. Pomocí metody je možné ošetřit jakoukoliv partii těla. Okamžitě viditelné zpevnění pokožky ihned po ošetření a maximální efekt během celé kůry v podobě 10 až 15 ošetření v cyklu 2 ošetření za týden.  Ošetření přístrojem Mantis MR je unikátní díky kombinaci vakuové endomasáže a aktivního pulsního magnetického pole.

Efekt Mantis MR na naše tělo

Vědecky podložená a patentovaná italská technologie je unikátní. Má výrazný anti-aging efekt, zpomaluje a zastavuje proces stárnutí, formuje i modeluje postavu a podporuje hubnutí. Způsobuje místní aktivaci lipolytických procesů, má antioxidační funkci a zvyšuje množství kyseliny hyaluronové, fibroblastů a pružnost tkání. Po ošetření se také dostavuje zlepšení obranyschopnosti organismu a mikrocirkulace.

Řeší celulitidu, povislou pokožku, strie, otoky a lokálních uložených tuků. Snižuje bolest, urychluje regeneraci svalů a pojivových tkání, mírní artritidu, revmatismus, záněty a je vhodným ošetřením při rehabilitaci po úrazech a operacích. Dlouhodobé léčí chronická zánětlivá onemocnění. Certifikovanou a klinicky testovanou metodu v České republice provádí exkluzivně jen klinika Mediestetik.