Jsou slaměné kabelky vhodné na podzim?

slaměné kabelky
slaměné kabelky

Slaměná móda letos vévodila létu. Kupovali jsme si nejen slaměné klobouky, ale především slaměné kabelky, které byly obrovským hitem, na který jsme nedali dopustit. V současné době však stojíme před velkým dilematem. Vyplatí se ještě do krásných slaměných či ratanových kabelek investovat nebo raději máme investovat do jiného podzimního žhavého trendu, kterého jsou nyní plné obchody?

Jak již bylo zmíněno, slaměná móda nám letos učarovala. Ženy se po ní mohly doslova utlouct. Kupovaly se zmiňované klobouky, ale především kabelky, které proslavily celebrity na sociálních sítích. A jak jsme také zmínili, mnohé ženy stojí před velkým dilematem – mám do ní investovat, i když je podzim, nebo raději ne?

Investujte, je to stále žhavý trend

Pokud váháte, už přestaňte a do slaměné kabelky investujte. Nebyl to jen žhavý letní hit, ale je to hit celého roku, proto se do nich investovat stále vyplatí. Sice se na podzim či v zimě bude hůř kombinovat, ale stále ji využijete. Navíc ji oceníte ihned, co se zase oteplí. Máme pocit, že slaměné kabelky z módy rychle nevyjdou.

Podzimní provedení slaměných kabelek

Jestli však chcete slaměnou kabelku, která by víc korespondovala s podzimem, můžete využít nových podzimních provedení. Na pulty se dostaly zejména bílé slaměné kabelky, které jsou přesně určeny pro letošní podzim.

Kromě nich se také do obchodů dostala zajímavá provedení ledvinek a mimo jiné i korálkové kabelky, které si ženy jistě pamatují z dětství. Letos by měly korálkové kabelky doprovázet naprosto každý ples, jehož budete součástí. Jelikož je to však dost extravagantní kousek, zvažte, s čím ho budete kombinovat.

Aktuálními hity mezi kabelkami jsou však obyčejné síťky, které se dají nosit nejen do obchodu, ale i jinam. Dnes je možné je zakoupit v mnoha barevných provedeních.