Která hvězda je opět „v tom“?

těhotenství
těhotenství

Těhotenství je krásná věc, ale nesmíme být nějakou slavnou hollywoodskou hvězdou nebo velmi sledovanou českou celebritou, protože potom si toto krásné pro ženu velice jedinečné období neužijeme tak hezky, jak by se užít mělo. Stále totiž budeme mít za patami nepříjemné fotografy a pisálky, kteří nám budou svou přítomností otravovat život a kteří poté do novin napíšou nepříjemné řádky, které jenom zabolí, protože nejsou pravdou.

Nicméně to je možná také důvod, proč do těhotenství nechce řada krásných hereček, které mají na dítě tak akorát věk. Nechtějí být zkrátka sledované a vyrušované, proto se raději rozhodnou zůstat bez dětí. Je to relativně škoda, protože pak naši populaci mají válcovat jiné národnosti, kterých je všude až dostatek, ale je to ostatně věc každého z nás a názor či přístup k tomuto by se měl respektovat, ať už s tím souhlasíme či nikoliv.

To však není případ těchto celebrit, které přinášíme v aktuálním seznamu. Ty do toho totiž práskly zas a znova! Už se ví, co čekají?

V chlapečka doufá Jessica Alba!

Herečka Jessica Alba, kterou známe z mnoha amerických filmů, je potřetí těhotná. Je jednou z mála hollywoodských celebrit, která si žije poklidným životem. Její děti jsou všechny z jednoho manželství, ve kterém je stále šťastná. Její manžel Cash Warren by už však chtěl chlapečka. Doma má totiž zatím tři ženské! Po pětileté Haven a po devítileté Honor doufá i sama Jessica, že už to bude chlapeček. Jinak to doma prý bude hotový babinec a Cash se zblázní!

U Doležalů se už děťátko i narodilo!

Abychom však nezůstali jenom u těch těhotných celebrit, pak je nutné také zmínit českou modelku Janu Doležalovou, která se stala maminkou! Dokonce jí to vyšlo tak, že si ji darovala ke svým šestatřicátým narozeninám! V polovině června se tak obdařila možnou další úspěšnou modelkou – narodila se jí totiž dcera.