Extravagantní obuv, z níž jsou všichni na větvi. Troufnete si ji nosit?

Extravagantní obuv

Jdete po ulici a říkáte si, co to lidé mají na nohou? To jsou jen aktuální módní trendy, které má odvahu nosit jen málokdo. Jedná se o velmi výraznou obuv, které si nejde nevšimnout, zároveň je to skutečně aktuální módní výkřik, který ne každý schvaluje. Pokud se řadíte do skupiny lidí, kteří jsou proti tomuto módnímu hitu, pak nečtěte dál. Těmito žhavými modely se totiž budeme zabývat!

Ne každý má dostatek odvahy na to, aby nosil extravagantní obuv. Mnozí lidé jsou zastánci klasiky v podobě typicky černých polobotek, nízkých tenisek a klasických kozaček pod kolena. Někteří lidé však chtějí svými botami zaujmout, a tak nosí žhavé trendy, které níže uvádíme.

Kovbojské kozačky jako ještě přijatelná obuv

Začněme však tím, co se nepovažuje za tak extravagantní. Jsou to kovbojské kozačky, které nám připomínají trochu toho Divokého západu. Jedná se o boty, které mají velice výraznou špičku a zároveň mají zkosený podpatek. Jedná se skutečně o velký hit, ale nemyslete si, že se nosí s džíny nebo kalhotami. Naopak. Tento módní kousek se nosí v kombinaci s květinovými šaty, které se kupodivu nosí i během podzimních, chladných dnů.

Nosíte také tátovy tenisky?

Tátovy tenisky jsou ještě větší hit, než jsou kovbojské kozačky, ovšem už se zařazují mezi netradiční, extravagantní kousky. V originálním znění se jim říká “Daddy Sneakers” a vyznačují se svou velmi vysokou podrážkou a svým prapodivným tvarem. Tkaničky jsou také velice výrazné, obecně lze říct, že se jedná o velice masivní botu, která se nehodí pro křehké dívky, i když ty je nosí nejčastěji.

Takové tenisky jsme mohli zaregistrovat například u Spice Girls, konkrétně u Sporty Spice či jinak Mel C, která se jimi vyznačovala. Pravděpodobně se jedná se o velice pohodlnou obuv, jsou to přece tenisky, a často se nazouvají tehdy, kdy mají tvořit dominantu celého outfitu. Tátových tenisek si totiž každý všimne na první pohled.