Chcete se stát modelkou jako Terezie Kovalová? Objevte se na seznamce

Chcete se stát modelkou jako Terezie Kovalová?
Chcete se stát modelkou jako Terezie Kovalová?

Ano je to tak, šance jsou vždy. Terezii Kovalovou, naši známou modelku objevila modelingová agentura na seznamce. Terezie Kovalová hraje na violoncello s Vladivojnou la Chiou, Michalem Dvořákem i Jaroslavem Svěceným. Je opravdu velmi činná, stíhá do toho dokonce ještě i učit děti. Sem tam si také někdy odskočí k modelingu a dostane se i na titulní strany různých módních časopisů. V Praze žije Terezie Kovalová sedm let, ale na svůj ostravský původ je opravdu patřičně hrdá. Jde o velmi zajímavou dívku, která v sobě má ukryto něco ze zvláštní souhry samozřejmosti a pochybovačnosti. Navíc se k tomu přidává i notná dávka odzbrojující otevřenosti. Hlavní, co vás zaujme a láká je to, co při rozhovorech s ní zůstane nevyřčeno a opředeno tajemstvím. Zaujme vás svým ryzím autentickým projevem, kde jemně ukrývá stopy melancholie. To je Terezie Kovalová.

Terezie Kovalová a její život

Po konzervatoři na HAMU vystudovala hudební management. Obeznámila se s tím, jak některé věci fungují a nenechá se už tak snadno obejít. Má za sebou velmi široký záběr, od sociologie, filozofie, dějin kultury, ekonomie a dalších. Je z múzické rodiny, samí herci, muzikanti, baletky, malíři a má to ze všech stran v krvi. Jako malá hrála na klavír a zpívala s babičkou. Je zřejmě levák přeučený na praváka, což se u cella většinou docela hodí. Levá ruka vykonává ten zcela zásadní běh po strunách. Matka je klarinetistka, a cello se jí vždycky líbilo, je romantické. Tvrdí, že pro dechové nástroje má nulové předpoklady, začala hrát v osmi letech a první rok nástroj nesnášela.

Holčičí sen

Tvrdí, že nešlo ve světě modelingu o žádný holčičí sen, ale našel ji scout na Líbímseti.cz. jako vždy uslyšela známou větu v agentuře, že musí zhubnout. Měla za sebou problémy se štítnou žlázou, ale toužila to zkusit, začala hubnout a dvakrát denně se vážila. Až zhubla, přijela a slyšela, že je nezdravě hubená. Za dva roky už jí bylo zase víc než na modelku. Dali jí tedy do komerční kategorie. Nechala se tetovat a svět modelingu uzavřela. Za 4 roky ve dvaadvaceti dělala rozhovor pro Harper’s Bazaar, kde ji nafotili. A tam se to hnulo směrem k modelingu. O pár let později se jí ozvala jedna agentura, že by rádi spolupracovali a tentokrát již nemusela hubnout. V patnácti letech rozhodně nezačínala.